Villa Yamaira - Piscine, Vue Mer & Billard
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze 150 m² Villa Yamaira - Piscine, Vue Mer & Billard Schoelcher ligt op afstand van 7 km van de Schoelcher Bibliotheek en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving. Gasten kunnen genieten van biljart in deze villa, gelegen binnen 15 minuten met de auto van de Kathedraal van Fort-de-France.
De villa is op 6 km van de Balata-kathedraal genesteld.
De gesitueerde in Schoelcher Villa Yamaira - Piscine, Vue Mer & Billard biedt uitzichten op de zee.
Le Comptoir des Pizzas biedt gasten Italiaanse gerechten en ligt op slechts een paar stappen van de villa. De dichtstbijzijnde luchthaven is Fort De France, op 5 km afstand van de 2-badkamer accommodatie.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Fort De France van Villa Yamaira - Piscine, Vue Mer & Billard?
De luchthaven Fort De France en Villa Yamaira - Piscine, Vue Mer & Billard liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Biedt Villa Yamaira - Piscine, Vue Mer & Billard een draadloze internetverbinding?
Ja, Villa Yamaira - Piscine, Vue Mer & Billard biedt WiFi aan. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Villa Yamaira - Piscine, Vue Mer & Billard kun je aanbevelen?
Gasten van Villa Yamaira - Piscine, Vue Mer & Billard kunnen eten in Le Comptoir des Pizzas restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Villa Yamaira - Piscine, Vue Mer & Billard?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Villa Yamaira - Piscine, Vue Mer & Billard. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in de villa?
De villa biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Biedt deze villa een mooi uitzicht?
Gasten van deze villa hebben uitzicht op de zee. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Villa Yamaira - Piscine, Vue Mer & Billard?
Tijdens je verblijf in Villa Yamaira - Piscine, Vue Mer & Billard moet je zeker de belangrijkste bezienswaardigheden van Schoelcher verkennen, waaronder de Kathedraal van Fort-de-France (7 km), de Balata-kathedraal (8 km) en de Schoelcher Bibliotheek, die in 15 minuten rijden te bereiken zijn.